obrączki

Z pozoru malutkie, a bez nich nie odbyłaby się ceremonia zaślubin. Obrączki – jak je wybrać? Wybór perfekcyjnych obrączek może potrwać bardzo bardzo długo. Muszą one być przecież idealne. Na co się zdecydować? Przede wszystkim w głowie pojawia się pytanie czy postawić na oryginalność, tradycyjność czy na nowoczesność?Paleta możliwości jest wręcz nieskończona. Odpowiedzią są tylko te, które podobają się zarówno panu młodemu jak i pannie młodej. Kiedy znaleziony zostanie wspólny mianownik, można już być spokojnym o ten niezwykle ważny element.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/obraczki/

Obrączki – co jest ważne?

Grzechem głównym są zakupy obrączek online. Kupienie kota w worku na własny ślub to nienajlepszy pomysł. Bardzo często jest tak, że zdjęcia produktu wstawione do sieci odbiegają znacznie od tego, jak dany produkt jest w rzeczywistości. Lepszym rozwiązaniem jest udanie się do stacjonarnego sklepu, w którym oprócz przymierzenia będziemy mogli w razie wątpliwości zapytać o poradę.

Ważny jest rodzaj i próba kruszcu

Istnieje wiele rodzai obrączek. Mogą być one srebrne, złote, tytanowe czy platynowe. Najtańszą opcją są obrączki ze srebra – za parę obrączek zapłacimy zaledwie kilkadziesiąt złotych. Najdroższą opcją są obrączki platynowe. Dodatkowo obrączki można w różny sposób spersonalizować. Kobiety często dodają do nich dodatkowy diament. Popularne są także wygrawerowane inicjały małżonków bądź data ślubu. Jeśli chodzi natomiast o próbę kruszcu większość par stawia na złoto oraz na próbę 585. Jubilerzy natomiast radzą, aby wybierać biżuterię o próbie 333. Może brzmi to trochę dziwnie i nie każdy wie co to oznacza. Chodzi tutaj o ilość złota w obrączce. Próba 585, znaczy, że w składzie znajduje się 58,5% złota. Próba 333 oznacza liczbę 33,3% złota w stopie. Chociaż z pozoru wydaje się, że lepsze będą obrączki posiadające 58,5% złota w stopie jednak okazuje się, że te z mniejszą ilością są lepsze. Złoto ma to do siebie, że we większych ilościach ma szybszą tendencję do uszkodzeń. Im jest go zatem mniej, tym dłuższa jest żywotność danej biżuterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here