Analizatory składu ciała InBody

0
1524

Analizator składu ciała jest narzędziem pozwalającym na poznanie efektów stosowanej diety lub treningów. Analizatory różnią się jednak od zwykłej wagi, przede wszystkim tym, że zapis danych jest dużo bardziej szczegółowy. Urządzenia te cechuje duży zakres funkcji, do których można zaliczyć pomiar: masy ciała, masy mięśniowej, tkanki tłuszczowe, a także zawartość wody w organizmie czy białka. Nowoczesne technologie umożliwiają wiele rozwiązań – zarówno na użytek własny, jak i w celach specjalistycznych. Urządzenia te wykorzystywane są zazwyczaj w gabinetach dietetycznych oraz salach fitnessowych. Ich zastosowanie można zaleźć również w medycynie czy rehabilitacji.

Analizatory składu ciała InBody stały się innowacyjną technologią, jaka dostępna jest na polskim rynku. InBody to jedyny analizator składu ciała BIA, który oferuje dokładność pomiarów nawet do 98%. W przeciwieństwie do innych urządzeń nie wykorzystuje danych empirycznych, do których zaliczyć można wiek czy płeć.

Analiza InBody jest dokładna, łatwa i szybka. Stojąc na platformie trzymasz uchwyty przez niecałą minutę. Analizator zaś wskazuje, gdzie magazynowany jest nadmiar tkanki tłuszczowej i wody. Dzięki pozyskanym informacjom możesz indywidualnie dostosować plan treningowy i dietę, co zaprocentuje na przyszłość twojej sylwetki.

Do zalet analizy ciała InBody można zaliczyć:

• dokładne określenie procentu tkanki tłuszczowej i mięśniowej,
• szczegółowy raport pomiaru,
• pomoc w indywidualnym opracowaniu diety i treningu,
• monitoring postępów.

Wykonywanie testów InBody jest bardzo pomocne, szczególnie wtedy, gdy chcemy sprawdzić, czy nasz obecny tryb życia jest prawidłowy; by zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób, takich jak choćby choroby serca, czy cukrzycy. Dlatego też analizatory ciała InBody wspierają osoby chcące zmienić swój styl życia, oraz takie, które wymagają specjalistycznej pomocy.

Wszystkie technologie wykorzystywane przez InBody znajdują potwierdzenie w wielokrotnych badaniach. Wszystkie innowacyjne urządzenia poznasz na stronie: inbodypoland.pl.

Sprawdź, w jak łatwy sposób możesz zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here