Kac? Zamorduj go, zanim on zamorduje Ciebie!

Długa impreza do rana, wesel, czy imieniny ciotki. Kto choć raz w życiu nie miał kaca niech pierwszy rzuci kamieniem. Nie jest to stan zagrażający naszemu życiu – choć na pewno nie raz mieliście wrażenie, że zaraz wyzioniecie ducha. Jest to jednak na pewno bardzo nie przyjemne i i męczy ładnych kilka godzin, czasem nawet bywa cały dzień. Zdarza się również, że po mocno zakrapianej imprezie mamy jakieś ważne wydarzenie, na które wypadałoby doprowadzić się do kultury i czuć choć trochę rześko. Na pewno samemu ciężko sobie poradzić.

Oczywiście leki na kaca dostaniemy na każdej stacji benzynowej, lecz warto zadać sobie pytanie, czy aby na pewno działają? Czy to nie jest przypadkiem zwykły efekt placebo? Z pomocą przychodzi nam odtruwanie alkoholowe Sopot, czyli nic innego jak kroplówki na kaca. Brzmi strasznie, co? Nic groźnego, choć bardzo możliwe, że macie przed oczami właśnie scenę rodem z science fiction, gdzie ludzie pojeni i karmieni są kroplówkami czy sondami.

Mnóstwo ludzi, w różnych krajach już dawno z tego skorzystało, a w Warszawie jest to istny hit! Choć na początku faktycznie może przerażać – jak wiadomo, kroplówki nie kojarzą się nam zbyt dobrze, jednak zapewniam, że nawet przez ułamek sekundy nie poczujecie się jak w szpitalu. Jest okres wakacyjny, więc możliwość skorzystania z odtrucia znajdziecie również nad naszym polskim morzem. Wlewy grupowe Gdańsk – czyli zabierz swoich przyjaciół ze sobą i razem powstańcie z martwych.

Oczywiście jest też alternatywa dla miasta, gdzie króluje Lechia, zapraszamy na odtrucie alkoholowe Gdańsk. Gwarantujemy, że poczujecie się lepiej i nie stracicie już pół dnia na leżeniu w męczarniach. Zabieg – o ile można to tak nazwać – jest bezbolesny i zupełnie dla Was bezpieczny, nie trwa też długo, więc nie ma się o co martwić. Nasz personel dobrze się Wami zaopiekuje, dzięki czemu dolegliwości szybko ustąpią, a kroplówka spłynie jeszcze szybciej. Nie zastanawiaj się, następnym razem po prostu do nas wpadnij, a Twoje siły wrócą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here