Kriolipoliza Katowice

Metoda Coolsculpting zdobywa obecnie najwyższe noty wśród osób dążących do posiadania idealnej sylwetki. Wiadomo, że najważniejsze w dbaniu o wygląd jest zdrowa i zrównoważona dieta oraz aktywność fizyczna, jednak nie wszystko można dzięki nim osiągnąć. W takich sytuacjach na pomoc przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna.

Kriolipoliza Katowice — czym się wyróżnia

Dzięki najnowocześniejszej technologii zabieg, który jest już powszechnie znany i bardzo popularny w zwalczaniu niedoskonałości, został wyniesiony na nowy poziom. Istotą przeprowadzanego za pomocą coolsculpting procesu jest oczywiście zamrażanie tkanki tłuszczowej w strefach, w których jej nadmiar jest niezwykle trudny do wyeliminowania tradycyjnymi metodami. Dzięki wystawieniu komórek tłuszczowych na działanie niskich temperatur oscylujących w granicach 5 – 10 stopni Celsjusza, otrzymujemy efekt rozpadu tych komórek.

W związku z tym, że celem kriolipolizy jest pobudzenie naturalnego procesu w organizmie, efekty przeprowadzanych działań nie będą widoczne od razu po wyłączeniu urządzenia, a pełne rezultaty można podziwiać po mniej więcej sześciu tygodniach od oddania się w ręce lekarza przeprowadzającego zabieg. Wynika to z faktu, iż oddziaływanie na tkankę ma za zadanie wywołać w pełni naturalną reakcję łańcuchową, która zaowocuje bezpowrotną redukcją tkanki tłuszczowej w wybranym przez nas obszarze.

Fenomen zabiegu przeprowadzanego z użyciem urządzenia CoolSculpting polega na możliwości niezwykle precyzyjnego określenia powierzchni, którą chcemy wystawić na działanie zimna. Zamrażanie tkanki tłuszczowej, do tej pory uskuteczniane na rozleglejszych partiach ciała, teraz może być przeprowadzane z największą dokładnością nawet na małych fragmentach, takich jak na przykład podbródek, szczęka czy obszar ramion.

Kriolipoliza Katowice — skuteczność metody CoolSculpting

To czy zabieg przysienie oczekiwane przez nas rezultaty zależy od kondycji wyjściowej naszego ciała. Przede wszystkim należy pamiętać, że metoda CoolSculpting jest dedykowana osobom, które nie borykają się z nadwagą, a jedynie pragną skorygować te partie swojego ciała, które opierają się wszelkim dietom i ćwiczeniom. Oczywiście, osoby o znacznym poziomie nagromadzenia tkanki tłuszczowej mogą poddać się temu zabiegowi, jednakże w ich przypadku wyniki będą słabo widoczne. Należy jednak zaznaczyć, iż mimo tego, że przeprowadzenie procedury zamrażania gwarantuje trwałą eliminację obecnych w ciele komórek tłuszczowych, nie wyklucza to pojawienia się nowej warstwy tej tkanki w przypadku niewłaściwego żywienia i prowadzenia nieaktywnego trybu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here