Zalety odzieży z nadrukiem

0
1001

Odzież z nadrukiem to doskonały sposób wyróżnienia pracowników firmy, ale też świetny pomysł na indywidualny prezent. W pierwszym przypadku pozwoli na wzmocnienie rozpoznawalności marki i jej prestiżu, w drugim zagwarantuje wdzięczność i dobre wrażenie wywołane u osoby obdarowywanej nietuzinkowym podarunkiem. Dlaczego odzież reklamowa jest tak efektywna? O czym trzeba wiedzieć przed złożeniem pierwszego zamówienia?

Oferta dostosowana do potrzeb

Główną zaletą odzieży reklamowej jest szeroki wybór dostępnych propozycji. Możemy przebierać wśród setek wzorów i kolorów obejmujących proste koszulki, koszule wizytowe, bluzy, czapeczki, fartuchy. Słowem, znajdziemy tu indywidualną odpowiedź na każdą potrzebę. Odzieży nie musimy kupować samodzielne, zdecydowanie bardziej opłacalne będzie skorzystanie z oferty firmy zajmującej się realizacją nadruków. Takie przedsiębiorstwa dysponują katalogami sprawdzonych dostawców, a wynegocjowane ceny pozwolą na znaczące ograniczenie wydatków. Większość propozycji dostępna jest nie tylko w wielu wariantach wzorniczych, ale też w różnych cenach. Jeśli zatem potrzebujemy jedynie jednorazowego upiększenia na przykład krótkiej imprezy firmowej, to możemy zdecydować się na zdecydowanie tańsze, choć mniej trwałe produkty. Oczywiście możemy również wybrać droższe produkty markowe – te zapewnią lepsze wrażenia i dłuższy okres użytkowania. Inwestycja może więc być ściśle dopasowana do potrzeb i wielkości dostępnego budżetu.

Metody nadruku

Równie szeroki jest wybór technologii zdobniczych. Te różnią się od siebie znacząco, dlatego ponownie, decydując się na zakup, warto zaufać sprawdzonym producentom, którzy pomogą dobrać najbardziej opłacalne rozwiązania. Przyjrzyjmy się tym najpopularniejszym.

Sitodruk

Wciąż popularny jest sitodruk będący stosunkowo prostą formą nadruku. Umożliwia niedrogą i szybką realizację, zapewnia zadowalające się podczas reprodukcji nieskomplikowanych grafik. Warto jednak pamiętać, że sitodruk nie sprawdzi się w odwzorowywaniu fotorealistycznych obrazów. Ograniczone możliwości generowania przejść tonalnych sprawiają, że bardziej nadaje się on do druku prac w kilku kolorach. 

Sublimacja

Kiedy zależy nam na wiernym odwzorowaniu złożonej grafiki, na przykład zdjęcia, z pomocą przychodzi druk sublimacyjny. Wydruk wykonywany jest na specjalnym nośniku, a następnie wgrzewany w materiał. Tak uzyskany wzór charakteryzuje się oszałamiającą kolorystyką i wysoką trwałością. 

Fleksografia

Specyficznym rodzajem zdobienia jest flex. Podobnie jak w przypadku sublimacji, tu również wstępny wydruk trafia na dedykowane podłoże, które następnie jest wprasowywane w odzież. Możemy liczyć na precyzyjną reprodukcję przejść tonalnych, jednak uwaga – ta technika najlepiej sprawdza się przy wydruku większych wzorów, drobne elementy mogą pozostać mało czytelne. 

Dla osób poszukujących koszulki z nadrukiem Warszawa oferuje bogatą bazę wykonawców. Ofertę, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę przygotowała firma robimykoszulki.pl. Znajdziemy tu udane połączenie jakości i przystępnych cen, a wiedza i doświadczenie sprzedawców pomogą w wyborze najlepszej propozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here